پاورپوینت معرفی سیستم سقف \"گرین وافل\" Green Waffle

پاورپوینت معرفی سیستم سقف \"گرین وافل\" Green Waffle

پاورپوینت معرفی سیستم سقف \

پاورپوینت معرفی سیستم سقف "گرین وافل"  Green Waffle, پاورپوینت پاورپوینت معرفی سیستم سقف "گرین وافل"  Green Waffle, دانلود پاورپوینت پاورپوینت معرفی سیستم سقف "گرین وافل"  Green Waffle,

پاورپوینت معرفی سیستم سقف "گرین وافل"  Green Waffle

پاورپوینت معرفی سیستم سقف "گرین وافل"  Green Waffle شامل ۴۰ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

 

 

.

مقدمه:

سیستم سقف "گرین وافل"، پس از چندین سال تحقیق و بررسی نیاز های صنعت ساختمان کشور و بررسی سقف¬های متعارف سنتی و با در نظر گرفتن مفاد آیین نامه¬های ساختمان پا به عرصه ساخت و ساز کشور گذاشته است. در واقع این نوع سقف بروزآوری روشهای متداول در حال اجرا با قالب هایی به همین نام می¬باشد، که بدون برهم زدن ابزار و روشهای موجود و تحمیل هزینه های سنگین با اصلاح الگوی مصرف مصالح و  روش اجرا از دفن مصالح گران مانند تیرآهن، میلگرد، بتن، سفال، پلی استایرن(فوم) و پرت مصالح و منابع ملی جلوگیری می¬کند.

 

.

فهرست:

مقدمه
عیوب سقف های تیرچه بلوک
انگیزه ساخت قالب  Green Waffle
اجرای درجای تیرچه
چیدمان قالب
امکان عبور تاسیسات از داخل سقف
نمای زیر سقف

.

عنوان: معرفی سیستم سقف "گرین وافل"  Green Waffle

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۴۰ اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت: